Skip to content

Już jest album z rekolekcjami Oto Człowiek – autor Adam Szustak

Luty 9, 2017

Długo wyczekiwana pozycja na rynku książki religijnej, bo autor jest wyjątkowy i bardzo popularny ale i sam projekt i temat rekolekcji jest niesamowity i tym samym bardzo interesujący dla całych rzeszy wiernych w całym kraju. Album powstał na podstawie cyklu rekolekcji zatytułowanych Oto Człowiek, które prowadzi znany kaznodzieja Ojciec Adam Szustak – znany z takich projektów jak STACJA7.pl, Langusta Na Palmie czy właśnie Oto Człowiek.

album oto człowiek - adam szustak

Adam Szustak OP (ur. 20 lipca 1978 w Myszkowie) – polski prezbiter rzymskokatolicki, dominikanin, wędrowny kaznodzieja, duszpasterz akademicki, autor książek i audiobooków[1], youtuber. Od 2012 firmuje swoją działalność tytułem Langusta na palmie.

OJCIEC ADAM SZUSTAK OP

Prezentowany album to niezwykła podróż jednego z najpopularniejszych rekolekcjonistów, ojca Adama Szustaka OP. Wyruszył on z ekipą portalu Stacja7.pl do Jerozolimy, by odbyć tam drogę, którą przemierzył Jezus. Celem tej wspólnej podróży jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: KIM JEST CZŁOWIEK? Publikacja zawiera przepiękne zdjęcia z wyprawy do Ziemi Świętej.

 

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: